Cartellera

Comparteix-ho

Las buenas intenciones

 

Divendres 1316.0020.00
Dissabte 1416.0020.00
Diumenge 1516.0020.00
Dilluns 1616.0020.00
Dimarts 1716.00
Dimecres 1816.0020.00
Dijous 1916.0020.00


MÉSINFO

 

 


La hija de un ladrón

 

Divendres 1318.0022.00
Dissabte 1418.0022.00
Diumenge 1518.00
Dilluns 1618.0022.00
Dimarts 1718.0022.00
Dimecres 1818.0022.00
Dijous 1918.0022.00

 


MÉSINFO

 

 


Solan & Eri: Missió a la lluna

(Le Petit Truffaut)

 

 

Diumenge 15

12.00

 

 

 


Corredors de fons

(Cicle Cinema i Solidaritat)

 

 

Dimarts 17

20.00

 

 

 

 

Comparteix-ho